بپز بدوز بباف
سوالات و نظرات و مطالب جدید را در www.doonedoone.com پیگیری بفرمایید. 
قالب وبلاگ
برای اینکه بتوانید ژله را در ظرف برگردانید باید در ابتدا که ژله را با آب مخلوط می کنید مقدار آب اضافه شده به ژله کمتر از میزان گفته شده روی پاکت باشد. مثلا اگر گفته یک لیوان آب جوش و یک لیوان آب سرد شما نصف لیوان آب سرد اضافه کنید. این باعث می شود که ژله خودش را بیشتر بگیرد.

هنگامی که ژله شما کاملا بست یک ظرف کمی بزرگتر از ظرف ژله را پر از آب جوش کنید و ظرف ژله را ۱۰ ثانیه داخل آن نگه دارید. یعنی از یک تا ۱۰ خیلی معمولی بشمارید. دقت کنید که اگر زمان بیشتری ظرف داخل آب جوش باشد ژله آب می شود. بشقابی که می خواهید ژله را داخل آن سرو کنید روی ظرف گذاشته و ژله را برگردانید.

بشقابتان را کمی از قبل خیس کنید که وقتی ژله داخل آن برگشت و در جای مناسب قرار نگرفته بود بتوانید کمی آن را جابه جا کنید.

امیدوارم مشکلتون با این دستور حل بشه

سوالی بود در خدمتم

زهرا

[ ۸۹/۱۰/۱۸ ] [ 13:28 ] [ http://www.doonedoone.com ] [ ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

ما اصلاً حرفه ای نیستیم اما دوست داریم دانسته هامون رو با بقیه تقسیم کنیم و خوشحال میشیم اگر نظراتتون رو برامون بنویسید. دوستان برای دسترسی سریعتر به مطالب می تونید از فهرست موضوعی و یا آرشیو مطالب استفاده کنید. پاسخ نظرات دوستان در پایین هر نظر و یا در بخش پاسخ به نظرات دوستان نوشته میشه. با توجه به اینکه ایمیل دیر به دیر چک میشه لطفا سوالاتتون رو همینجا مطرح کنید. مطالب این وبلاگ به سایت http://www.doonedoone.com/ منتقل شد.
امکانات وب
Google

در اين وبلاگ
در كل اينترنت